top of page
  • Karolina Szczęsna

Mindgram Sp. z o.o. nową spółką portfelową Nunatak Capital

Nunatak Capital wziął udział w najnowszej rundzie finansowania Mindgram Sp. z o.o., okrzykniętej największą w Europie rundą seedową związaną ze zdrowiem psychicznym. Inwestycję wsparło wielu międzynarodowych partnerów. Wspólnie z Credo Ventures, PortfoLion oraz dotychczasowymi inwestorami - Market One Capital i Pamoja Capital - zainwestowaliśmy 7 mln euro.


Mindgram to platforma B2B utrzymania i poprawy zdrowia psychicznego, która zapewnia dostęp do wsparcia psychologicznego i oferuje szerokie możliwości rozwoju osobistego dla pracowników i ich rodzin. Spółka rozpoczęła działalność w lutym 2021r. i w ciągu mniej niż roku zbudowała i wprowadziła na rynek własny produkt, obejmując zasięgiem ponad 51 tys. pracowników (oraz ich rodzin). W ostatnim roku pięciokrotnie wzrosła liczba klientów Mindgram, wśród których znajduje się około 50 największych firm i korporacji w Polsce jak m.in. Pfizer, Deloitte, Orange, UPC, Packhelp, DB Schenker, 4F, BIK, Euro RTV AGD, Mary Kay, Carlsberg.


– “Cieszymy się, że możemy wesprzeć Mindgram naszą wiedzą specjalistyczną z obszaru Data Science w opracowaniu rozwiązań z zakresu opieki psychoterapeutycznej opartej na danych. Dzięki temu Mindgram zaoferuje swoim klientom wyjątkową wartość zbudowaną w oparciu o całkowicie nowe funkcje, takie jak hiperpersonalizacja, monitorowanie danych dotyczących samopoczucia pracowników czy terapię wspartą analizą języka naturalnego.” – komentuje Piotr Ciżkowicz, Partner Zarządzający Nunatak Capital i prof. SGH.


Pozyskane środki Mindgram przeznaczy na dalszy rozwój platformy w kierunku spersonalizowanej opieki psychologicznej i narzędzi monitorowania well-beingu opartych na danych oraz na ekspansję zagraniczną na rynek hiszpański, portugalski i LatAm.


Zachęcamy do zapoznania się z informacją prasową Mindgram na temat inwestycji.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

댓글


bottom of page